slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5 slide_6
| |

MTM Budownictwo rozbuduje zakład dla Spółki z Grupy CANPACK

Informujemy, że w dniu 18. maja 2020 r. zawarliśmy z CAN-PACK FOOD and INDUSTRIAL PACKAGING Sp.  z o. o. umowę na realizację inwestycji pn.: „BUDOWA HALI PRODUKCJI WIECZEK „L2019” wraz z instalacjami wewnętrznymi oraz infrastrukturą techniczną na terenie Fabryki Opakowań Metalowych CAN-PACK FIP w Brzesku”.

Zakończenie zadania, którego przedmiotem jest budowa hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni niespełna 2.600 m2 oraz kubaturze nieco ponad 32 tys. m3 zaplanowano na marzec 2021 roku.


Rozbudowa tarnowskiego „MUZYKA” zakończona

Informujemy, że Spółka MTM Budownictwo zakończyła realizację kontraktu pn.: ,,Lux Acoustica – projekt kompleksu przy Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie, budowa budynku dydaktycznego z salą koncertową i salą gimnastyczno-baletową wraz z łącznikiem z istniejącym budynkiem Domu Perkusisty, zmiana sposobu zagospodarowania terenu wraz z budową parkingu, boiska zewnętrznego, placu zabaw i infrastruktury towarzyszącej – Budowa Sali koncertowej w Tarnowie

Okres realizacji inwestycji to VI.2018 r. – III.2020 r., a jej całkowita wartość opiewała na kwotę ponad 22,0 mln zł.


Zagłosuj na naszą realizację w XXIV edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”

Informujemy, że pod poniższym linkiem można oddać głos na zrealizowane przez MTM Budownictwo zadanie inwestycyjne pn.: Przebudowa budynków dawnego browaru przy ul. Siennieńskiej 54 w Ostrowcu Świętokrzyskim na potrzeby instytucji kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Centrum Kultury oraz Biura Wystaw Artystycznych w systemie zaprojektuj i wybuduj. Głosowanie w I etapie plebiscytu trwa do 11.05.2020 r. Zapraszamy do głosowania.

http://www.modernizacjaroku.org.pl/index.php/pl/edition/1691/object/1737/ostrowiecki-browar-kultury


Rozbudujemy akademik dla Uniwersytetu Warszawskiego na Służewcu.

W dniu 26.02 2020 r. zawarliśmy umowę na realizację inwestycji pn.: Rozbudowa Domu Studenckiego nr 5 na Kampusie Służewiec (przez dobudowanie nowego skrzydła) na potrzeby domu studenckiego i Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego objętej Programem wieloletnim pn.: „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”.

Okres realizacji zadania określono na 18 miesięcy od daty przekazania frontu robót, natomiast wartość umowy na kwotę niespełna 15,5 mln złotych.


Budowa dla tarnowskiego PUK zakończona.

14. lutego br. podpisany został protokół odbioru końcowego dla zadania „Projektowanie i budowa dwóch PSZOK wraz z dostawą wyposażeniem

Projekt realizowany był w okresie VI 2019 – II 2020 w oparciu o procedury FIDIC, na zlecenie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Tarnowie oraz dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Funkcję Inżyniera kontraktu pełnił: HTS Sp. z o.o. z Rzeszowa. Wartość zrealizowanej umowy to 7 196 600,00 zł.

Wszystkim zaangażowanym w realizację przedmiotowej inwestycji dziękujemy za współpracę.


MTM Budownictwo GAZELĄ BIZNESU 2019!

Miło nam poinformować, że nasza Spółka w ramach 20. edycji rankingu organizowanego przez Puls Biznesu została laureatem GAZEL BIZNESU, czyli grona najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MSP. Dodajmy, że w rankingu wojewódzkim (Małopolska) uplasowaliśmy się na 12. miejscu, co dało nam jednocześnie 131. pozycję w skali całego kraju.


Budowa PSZOK-ów na finiszu

Budowa nowych punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych – tzw. PSZOK-ów przy ulicach Kąpielowej i Komunalnej dobiega końca.

Przypomnijmy, że tarnowskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych na ten cel pozyskało  środki unijne z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wartość brutto projektu wynosi prawie 6,6 mln zł, w tym uzyskane dofinansowanie to 3.650.000 zł.

Całkowity koszt budowy kompostowni – dofinansowanie z UE oraz wkład własny – to prawie 13,8 mln zł.

Zobacz materiał wideo: https://starnowa.tv/tarnow-budowa-pszok-ow-na-finiszu/

źródło: https://starnowa.tv


Ruszyła rozbudowa PSZOK-ów

W tarnowskim PUK przy ulicach Kąpielowej i Komunalnej rozpoczęto budowę nowych punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych – tzw. PSZOK. Na ten cel PUK pozyskał środki unijne z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wartość brutto projektu wynosi prawie 6,6 miliona zł, z czego dofinansowanie to ponad 3,6 miliona. Modernizacja ma zakończyć się jeszcze w tym roku.

Modernizację przeprowadza tarnowska firma MTM Budownictwo Sp. z o.o. doświadczona w budowie obiektów gospodarki odpadami w całej Polsce i mająca ich sporo na swoim koncie. Prace budowlane trwają, a inwestycja jest prowadzona w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Rozbudowa PSZOK – ów jest niezbędna, bo oddawanych przez mieszkańców odpadów z roku na rok przybywa. I tak, w 2014 roku było ich ponad 3,1 tysiąca ton, rok później ich ilość wzrosła dwukrotnie i przekroczyła 6,2 tysiąca ton. W roku 2017 było to już 9 tysięcy ton. W ubiegłym roku PSZOK – i przyjęły ponad 8,6 tysiąca ton odpadów.

źródło: tarnow.net.pl


Zakończyliśmy remont i przebudowę zabytkowej kamienicy na warszawskiej Pradze.

W dniu 08 października podpisany został protokół odbioru końcowego i przekazania inwestorowi zadania pn.: „Remont, przebudowa i nadbudowa budynku mieszkalnego przy ul. Stalowej 29 w Warszawie wraz z przebudową i nadbudową oficyny, zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą towarzyszącą.” Inwestycja zrealizowana zostało dla Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Warszawa Południe” Sp. z o. o.


Siedziba Nadleśnictwa Brzesko oddana do użytku.

W dniu 12 lipca przy udziale naczelnych oraz regionalnych władz Lasów Państwowych uroczyście oddano do użytku budynek siedziby Nadleśnictwa Brzesko, którego wykonawcą była nasza Spółka.

Realizacja inwestycji trwała w okresie III. 2017 – XI. 2018, następnie Inwestor przystąpił do wyposażania obiektu. Wszystkim zaangażowanym w realizację przedmiotowego zadania dziękujemy za współpracę.